> صفحه اصلی > خدمات کیش > طراحی و توسعه وب
طراحی و توسعه وب
theonekish-banner
طراحی و توسعه وب اصلی ترین فعالیت دوان کیش بوده و شامل مجموعه فعالیت هایی از تیم های طراحی گرافیک، پیاده سازی رابط کاربری، برنامه نویسی و پایگاه داده می باشد. .

طراحی گرافیک:
قالب گرافیکی وب سایت در اولین نگاه، نخستین عامل جذب کاربر به وب سایت می باشد. زیبایی، سرعت بالای لود شدن و اصولی بودن جایگاه ها از مهمترین موارد تشخیص گرافیک مناسب است.
تیم طراحی گرافیک فعالیت خود را جهت طراحی قالب گرافیکی وب سایت طبق استاندارد های طراحی وب،سرعت بارگذاری صفحات،سهولت دسترسی و المان های متناسب با زمینه فعالیت وب سایت انجام می دهد.
پس از تکمیل قالب گرافیکی و پس از تائید کارفرما، قالب وب سایت توسط تیم پیاده سازی رابط کاربری پیاده سازی می گردد.

طراحی و پیاده سازی رابط کاربری:
امروزه رعایت اصول پیاده سازی و کد نویسی رابط کاربری از ارکان بهینه سازی وب سایت به حساب می آید. استفاده از تکنولوژی ها و تکنیک های روز به همراه خلاقیت و رعایت اصول تاثیر بسزایی در افزایش رنک وب سایت ها ایفا می نماید.
تیم طراحی و پیاده سازی رابط کاربری دوان کیش، از متخصص ترین ها در زمینه فعالیت خود بوده و از همان نخستین قدم، تمامی موارد را بر طبق به روزترین اصول و تکنیک های روز طراحی و پیاده سازی می نمایند.
هماهنگی میان تیم طراحی گرافیک و پیاده سازی رابط کاربری از بزرگترین نکات مثبت دوان کیش بوده که تاثیر مستقیمی بر روی ارائه پروژه های خود داشته است.

کد نویسی و طراحی بانک اطلاعاتی:
هم زمان با آغاز به کار تیم طراحی و پیاده سازی رابط کاربری، تیم کد نویسی دوان کیش نیز فعالیت خود را بر روی پروژه آغاز می نمایند. استفاده از تکنولوژی های روز مایکروسافت و برنامه نویسی لایه ای و مدرن از جمله نقاط قوت تیم برنامه نویسی دوان کیش می باشد.
با توجه به اهمیت سرعت خواندن اطلاعات و امنیت بالا در اصلی ترین هدف تیم برنامه نویسی دوان کیش این تیم ، پس از تحویل پروژه نیز اقدام به پشتیبانی و آنالیز آنلاین وب سایت کرده و تمامی رویکرد های بخش های مختلف را تحت نظر خواهند داشت.
پس از اتمام این مرحله، وب سایت در مرحله آزمایش قرار گرفته و تیم پشتیبانی فعالیت خود را آغاز می نماید.